Poukazy a zľavové karty

Zľava verného klienta

Pre hostí pri ich druhom a treťom pobyte platí zľava 10%, pri štvrtom a ďalšom pobyte zľava 15% z pultovej ceny ubytovania. Platí len pri objednávke priamo u nás, nie cez iné agentúry, stránky a portály. Ak máte na zľavu nárok, prosím informujte nás vopred. Počítajú sa iba pobyty realizované od mája 2014. Zľavy sa neposkytujú na špeciálne ceny v akcii, pre športovcov a pod.

Rekreačné poukazy

Radi Vám vystavíme faktúru pre zamestnávateľa pre účely uplatnenia si rekreačného poukazu. V blízkej dobe bude možné do faktúry zahrnúť aj skipas.

Gopass – skipas

Vernostná karta GOPASS je čipová karta, ktorá slúži ako skipas či lístok na lanovky či ako vstup do aquaparkov. Taktiež vám prináša množstvo zliav, benefitov a odmien v strediskách, rezortoch, prevádzkach, baroch a reštauráciách Tatry mountain resorts a predajniach Tatry Motion vo Vysokých Tatrách, Jasnej, Bešeňovej a Aquaparku Tatralandia.

Kartu GOPASS alebo lístky či skipasy k nej je možné zakúpiť v našej kancelárii. Skipasy pre našich hostí sú obvykle za výhodnejšie ceny, ako sú ceny dostupné na pokladni či internete.

TATRY Card

Predávame tiež TATRY Card, ktorá slúži ako lístok na Tatranské elektrické železnice. Obsahuje horské poistenie a umožňuje získať rôzne zľavy. Karta stojí 4 Eurá a platí 4 po sebe následujúce dni. Je možné ju predĺžiť. Karta je elektronická (aplikácia v telefóne) a je možné ju zakúpiť už pred príchodom a použiť ju tak už pri ceste na Štrbské Pleso.

Budeme radi, ak nám záujem o TATRY Card či Gopass dáte vedieť s predstihom. Nemáme stálu recepciu a pri kúpe na poslednú chvíľu sa môže stať, že nebudeme práve v dosahu. Ďakujeme.