U nás nájdete

U nás nájdete spoločenská miestnosť,

kde je k dispozícii malá knižnica, detský kútik s hračkami, posedenie s malým občerstvením, spoločenské hry, šípky a stolný tenis. V miestnosti vedľa stolného tenisu nájdete detskú auto-dráhu, práčku, prostriedky na pranie, sušiaky na prádlo, košík na prádlo, žehličku a žehliacu dosku. K dispozícii na zapožičanie sú sane, boby s dekou a ďalšie vybavenie, ktoré sa Vám môže počas pobytu hodiť. Využite aj náš elektrický sušiak na lyžiarky či turistické topánky. V spoločenskej miestnosti nájdete tiež lekárničku.

U nás v spoločenskej miestnosti si môžete vychutnať aj unikátnu slovenskú kávu Štrbské Presso: https://www.strbskepresso.sk/

 

Všetky izby majú svoju vlastnú kúpeľňu a WC, kuchynku s kuchynským servisom, chladničku, rýchlovarnú kanvicu, LCD TV, WiFi pripojenie na internet. V apartmánoch je k dispozícii mikrovlnka a hriankovač, pre izby je spoločná mikrovlnka a hriankovač na chodbe. K dispozícii detská postieľka s matracom a detská stolička (odporúčame postieľku/stoličku rezervovať dopredu). Pre hostí je na izbách k dispozícii sušič vlasov a uterák s osuškou.

Ponuka ubytovania