Ubytovanie na Štrbskom Plese

Ponúkame Vám príjemné ubytovanie na Štrbskom Plese vo Vysokých Tatrách vedľa Velického potoka v novo zariadených izbách a apartmánoch.

Vybavenie izieb

Všetky izby majú svoju vlastnú kúpeľňu a WC, kuchynku s kuchynským servisom, chladničku, rýchlovarnú kanvicu, LCD TV, WiFi pripojenie na internet. V apartmánoch je k dispozícii mikrovlnka a hriankovač, pre izby je spoločná mikrovlnka a hriankovač na chodbe. K dispozícii detská postieľka s matracom a detská stolička (odporúčame postieľku/stoličku rezervovať dopredu). Pre hostí je na izbách k dispozícii sušič vlasov a uterák s osuškou.

V spoločenskej miestnosti nájdete malú knižnicu, detský kútik s hračkami, posedenie s malým občerstvením, spoločenské hry, šípky a stolný tenis. V miestnosti vedľa stolného tenisu nájdete detskú auto-dráhu, práčku, prostriedky na pranie, sušiaky na prádlo, košík na prádlo, žehličku a žehliacu dosku. K dispozícii na zapožičanie sú sane, boby s dekou a ďalšie vybavenie, ktoré sa Vám môže počas pobytu hodiť. Využite aj náš elektrický sušiak na lyžiarky či turistické topánky. V spoločenskej miestnosti nájdete tiež lekárničku.

Ubytovanie s domácim zvieraťom nie je možné.

Na uvítanie káva/čaj na izbe zdarma.

Vila má ideálnu polohu, je situovaná iba pár krokov od Jazierok lásky. Svojím klientom ponúka príjemné ubytovanie, záhradné posedenie a bezplatné parkovanie pri objekte.

Vila Kosodrevina je ideálnym spojením pohodlného ubytovania, dobrej ceny a skvelej polohy priamo na Štrbskom Plese.

Prezrite si naše izby a apartmány tu: https://www.vila-kosodrevina.sk/nase-izby-apartmany/